אודותינו

אלבי מסעדה יוונית – אוזו בר אותנטי

מתחברים לאווירה הקלילה והמאושרת של הטברנות ביוון? אוהבים את ריח האוזו, צלילי הטברנה והטעמים היווניים האותנטיים? גם אנחנו.

לפני כמה שנים ערכנו טיול שורשים ביוון, שוטטנו בטברנות הקטנות והמקומיות- והתאהבנו. כשחזרנו, קיווינו למצוא גם בארץ מקום בילוי שיביא לידי ביטוי את החוויה היוונית המלאה. מקום שבו נוכל ליהנות, לשתות ולאכול עם חברים, להריח את מלח הים שבאוויר ולהרים לחיים עם כוס אוזו. ואז חשבנו, למה לא להקים אותו בעצמינו? חיפשנו רבות אחר המקום המתאים, ביררנו, דיברנו וחקרנו- אבל כשהגענו לשוק הפשפשים כבר לא היינו צריכים לדבר. חשנו את האותנטיות והקסם שבאוויר, וידענו שאת המיקום כבר יש לנו. בספטמבר 2013, הסרנו את הלוט מעל הטברנה הקטנה שלנו: אלבי- אוזו בר מסעדה.

באלבי שמנו דגש על חוויה קולינרית יוונית אותנטית: הפיתות מיובאות במיוחד מיוון, הסופלקי והגירוס משאירים בפה טעם של זיכרונות ישנים והמזטים פרוסים בנדיבות על השולחן. כדי להוריד את האוכל בגרון, אנו מצוידים בלמעלה מעשרה סוגי אוזו ושבעה סוגי ערק, חלקם מיובאים היישר מיוון. אלבי מעוצב בסגנון יווני קלאסי: צבעי כחול ותכלת, ירוק זית ולבן, סמלי יוון על הקירות, פרחים פזורים סביב. היה חשוב לנו לשמור בעיצוב על הפשטות שכל כך מזוהה עם הטברנות ביוון.

אז אם אתם מתחברים לאווירה הקסומה שהצלחנו ליצור, אוהבים את החוויה היוונית האותנטית ונהנים ממוזיקה טובה, אוכל איכותי ואלכוהול משובח- אנחנו מחכים לכם באלבי.

בואו, נפתח שולחן, יהיה שמח!

  • Tweets
Call Now Button