בר מים למסעדות

by admin / Tuesday, 8 September 2015 / Published in Uncategorized

לא מעט אנשים חולקים את החלום של להקים עסק עצמאי, ורבים רוצים שזו תהייה מסעדה. לא כל אחד באמת יעשה כל מה שהוא יכול כדי להגשים את החלום הזה, אך אם אתם בעצמכם כן רוצים לעשות זאת כדאי להתייחס לכך ברצינות. לא אחת קורה שמסעדות נפתחות ונסגרות מהר מידי, ותמיד עולה השאלה למה זה קורה ומה מוביל לכך. חשוב להבין שאין תשובה אחת נכונה כי זה יכול להיות מורכב מניהול שגוי, מיקום לא טוב או עוד הרבה גורמים אחרים. מה שבטוח זה שאם אתם רוצים להקים מסעדה ואם אתם רוצים להצליח, כדאי לכם להתייחס באותה הרצינות לדברים מהותיים ולדברים שנראים שוליים. אחד מהדברים שכדאי לכם לתת דעתכם עליו זו השאלה באיזה מים אתם עושים שימוש, כי אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוחות שלכם ירגישו אם אתם משקיעים בהם במובן הזה או לא.

החשיבות של מים מסוננים במסעדה

סביר להניח שגם אתם, כמו רבים אחרים, לא שותים בחיי היום יום בבית שלכם מים מהברז. אתם בוודאי לא עושים זאת כי המים שמגיעים לברזים בבתים הפרטיים שלנו לא מספיק מסוננים ולא מספיק טעימים, אז למה שתעשו את זה במסעדה שלכם? לאורחים שמגיעים לאכול אצלכם מגיע ליהנות מהמים הכי טעימים ומסוננים שיש, ולכן כדאי להקפיד על הנושא הזה כמה שיותר. אם איכפת לכם מהלקוחות שלכם ואם אתם דואגים לבריאות ולהנאה שלהם, כדאי יהיה לא רק להגיש להם מים מסוננים אלא גם להשתמש במים כאלה לבישול. אתם יכולים להיות בטוחים שההבדל מורגש, וכל מה שנותר לכם לעשות זה להחליט איך אתם רוצים לסנן את המים שבהם אתם משתמשים במסעדה. אחת מהאופציות הטובות ביותר הן לקנות מכשיר משוכלל כמו בר מים, כי עם מכשיר כזה אתם יכולים להיות בטוחים שכל כוס מים עברה סינון מקצועי ואיכותי.

האם מדובר על השקעה כלכלית גדולה מידי?

אחרי שכבר קניתם מקום, קניתם ריהוט ואתם עושים את כל ההשקעה הכרוכה בהקמת מסעדה, אתם לא באמת יכולים לחסוך על הדברים הקטנים. זה אולי נראה כאילו בר המים זה דבר שולי ולכן אולי כדאי לחסוך עליו, אך האמת היא שזה לא מדויק. המכשיר הזה יוכל להשפיע באופן מהותי ביותר על דעת הלקוחות שלכם על המסעדה שאתם מנהלים, ולכן לא כדאי לקחת סיכונים. שווה לכם לקנות את בר המים הכי טוב שיש, אפילו אם זה לא בר המים הכי זול שקיים. עם זאת, כמובן שאתם לא חייבים להתנדב לשלם מחיר מופקע עבור המכשיר כי בסופו של דבר אתם יכולים גם להשוות מחירים וכך לחסוך. זה מכשיר קטן שלא תופס מקום ויכול לתרום להצלחת המסעדה שלכם בגדול, אז למה אתם עדיין מחכים?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Tweets
Call Now Button