תפריט יווני לכנסים

by admin / Sunday, 30 August 2015 / Published in Uncategorized

חושבים לעשות כנס בקרוב כי אתם רוצים להשיק מוצר חדש, לחפש משקיעים או לגייס לקוחות? אם כך, כדאי שתתחילו כבר עכשיו לתכנן את הכנס שלכם. הפקה של אירוע כזה זה לא דבר פשוט, ואם יש משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת זו שאלת האוכל. אתם לא באמת יכולים להזמין אנשים מכל הארץ לאירוע שלכם ורק לדאוג למקום שבו יתקיים האירוע, כי למען האמת אתם צריכים גם לדאוג לאוכל טוב. יש כנסים שאפשר להגיש בהם רק כריכים מכל מיני סוגים אך יש גם כנסים שבהם בוודאי תרצו להגיש אוכל מושקע יותר. אם גם אתם רוצים שהאירוע שאתם מפיקים היום יהיה בלתי נשכח, כדאי יהיה לקחת בחשבון את האופציה של תפריט יווני, כי הגיע הזמן של כולנו לגוון ולהגיש אוכל שונה באירועים. לאורחים שמגיעים לכנס שלכם בוודאי כבר נמאס מאותו התפריט שהם כבר ראו ואכלו בכל מקום אחר, ולכן הגיע הזמן להעיז ולהזמין תפריט יווני איכותי.

בואו לטעום את כל המנות

אם חשבתם לרגע להזמין קייטרינג שמגיש אוכל יווני מבלי לטעום את האוכל, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ. תמיד עדיף תחילה להגיע ולטעום אתה מנות, כי לא כל קייטרינג מציע אוכל באותה רמה. מעבר לכך שאתם צריכים לבדוק את הטעמים עצמם אתם צריכים גם לוודא שהכול טרי, ולא תוכלו לעשות זאת רק בעזרת המלצות של אחרים או תמונות באינטרנט. כמו כן, השלב שבו אתם הולכים וטועמים מנות שונות של קייטרינג יווני זה בדרך כלל השלב הכי נחמד בכל הפקת האירוע, כי זה השלב שבו אתם נהנים ואוכלים. ממש כפי שלא הייתם שוכרים ככה סתם אולם כנסים מבלי לראות אותו בעיניכם כך גם לא כדאי להזמין קייטרינג יווני לפני שאתם טועמים אותו, ויפה שעה אחת קודם.

כמה צריך לשלם על קייטרינג

בין אם אתם מארגנים היום כנס לחברה שאתם מנהלים ובין אם אתם רוצים לעשות פרטי, כדאי לברר מראש כמה יעלה הנושא של הקייטרינג. בהפקת אירועים יש הרבה הוצאות: השיווק, האולם וגם האוכל, ולכן ברור למה עדיף לעשות הכול עם תקציב ברור. אין כל סיבה לשלם מחירים מופקעים על האוכל שאתם מזמינים, וזה לא משנה אם בסופו של דבר תבחרו קייטרינג יווני או כל סגנון אחר. לכן כדאי לכם לבדוק, להשוות ולראות איפה המחירים נראים לכם גם הכי מתאימים מבחינת התקציב שעליו החלטתם. בסופו של דבר אתם תראו שאם תחסכו על נושא הקייטרינג הרי שההנאה שלכם מכל העניין תהייה הרבה יותר גדולה ולכן זה כדאי. את המחירים של המנות השונות תוכלו כמובן לראות אונליין או על ידי כך שתיצרו קשר עם כמה חברות שונות שמציעות קייטרינג יווני באיכות גבוהה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Tweets
Call Now Button